"Аршалы балалар музыка мектебі" Мемлекеттік Коммуналдық Казыналық кәсіпорын
Государственное Коммунальное Казенное предприятие Аршалынская "Детская музыкальная школа"

Смотреть все>>>

«Ақмола облысы білім басқармасының Аршалы ауданы бойынша білім бөлімінің жанындағы Аршалы кентінің балалар музыка мектебі» МКҚК мемлекеттік қызмет көрсету мәселелері бойынша 2023 жылғы қызметі жөніндегі есеп туралы.

19.02.2024

«Ақмола облысы білім басқармасының Аршалы ауданы бойынша білім бөлімінің жанындағы Аршалы кентінің балалар музыка мектебі» МКҚК  2 қызмет көрсетті:

1. 403006- Балаларға қосымша білім беру бойынша қосымша білім беру ұйымдарына құжаттар қабылдау және оқуға қабылдау бойынша- 2023 жылға 40 мемлекеттік қызмет көрсетілді.
  2. 803014- Біліктілік санаттарын беру және бекіту үшін республикалық ведомстволық бағынысты білім беру ұйымдарының білім беру ұйымдары педагогтерін аттестаттаудан өткізуге құжаттар қабылдау бойынша 2023 жылға- 0.